SPÓŁKA NOTOWANA NA NEW CONNECT         LISTED COMPANY ON STOCK EXCHANGE         SOCIETE NOTE EN BOURSSE         EMPRESA COTIZA EN BOLSA           BÖRSENNOTIERTEN GESELLSCHAFT          компании Включенный в список бирже

Get Adobe Flash player

INFORMACJE DODATKOWE

 

Korzystając z informacji zawartych na stronie internetowej BOA  S.A Użytkownik akceptuje bez ograniczeń i zastrzeżeń niniejsze zasady.
Wszelkie informacje oraz dane dotyczące produktów i usług zawarte w niniejszym serwisie internetowym mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego
Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były właściwe. Niemniej jednak BOA S.A. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne braki lub i sformułowania, które mogą wywołać nie właściwą interpretację informacji.
Zawartość niniejszego serwisu internetowego chroniona jest przepisami prawa, w szczególności prawem własności intelektualnej. Nie może być ona wykorzystana do celów komercyjnych. W szczególności niniejsza strona nie może być w celach zarobkowych kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana bez uprzedniej pisemnej zgody BOA S.A.